Skal vi slå av en prat?

Kontakt oss på (+47) 906 37 700 eller hei@publicis.no

Publicis ledergruppe

Peder Mittet

CEO Publicis Norway

peder.mittet@publicis.no
(+47) 957 73 096

Peder Mittet smiler til kamera

Camilla Halleraker

Managing director Starcom

camilla.halleraker@publicis.no
(+47) 416 38 739

Camilla Halleraker smiler til kamera

Rolf Aaneland

Managing director MSL

rolf.aaneland@publicis.no
(+47) 932 54 752

Vision care, Dress shirt, Sleeve, Collar

Beate Nybakken

COO media/chief talent officer

beate.nybakken@publicis.no
(+47) 905 36 001

Beate Nybakken smiler til kamera

Bjørn Polmar

COO comms

bjorn.polmar@publicis.no
(+47) 930 18 288

Bjørn Polmar smiler til kamera

Haakon Dahl

Managing director Kitchen

haakon.dahl@publicis.no
(+47) 928 57 039

Haakon Dahl smiler til kamera

Erik Tenmann

Financial director

erik.tenmann@publicis.no
(+47) 909 24 200

Erik Tennemann smiler til kamera

Maria Egeland

Head of content

maria.egeland@publicis.no
(+47) 997 76 864

Maria Egeland smiler til kamera

Henrik Josefsson

Head of design

henrik.josefsson@publicis.no
(+46) 72 176 43 99

Henrik Josefsson smiler til kamera

Patric Ligner

Digital and performance director

patric.ligner@publicis.no
(+47) 917 66 547

Patric Ligner smiler til kamera

Thomas Haugersveen

Director Production

thomas.haugersveen@publicis.no
(+47) 473 25 824

Thomas Haugersveen  smiler til kamera

Thomas Bjerkeli

Technology and development director

thomas.bjerkeli@publicis.no
928 77 484

Thomas Bjerkeli  smiler til kamera

Vil du komme på besøk?

Vi holder til i Apotekergata 12, 0180 Oslo.

HER FINNER DU OSS

Apotekergata 12, 0180 Oslo
Postboks 131, Sentrum, 0102 Oslo

(+47) 906 37 00
hei@publicis.no

Org nr: 985 087 776 MVA